Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik Robót Sanitarnych

Pracodawca: Energia Polska S.A. Numer referencyjny: KRS/PL/17 Data publikacji: 30 października 2017 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

  • nadzorowanie i koordynacja robót ogólnobudowlanych, termomodernizacyjnych wykonywanych przez podwykonawców zgodnie z prawem budowlanym i innymi obowiązującymi przepisami,
  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami,
  • kontrola budżetu, harmonogramu oraz rozliczanie robót instalacyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji budowy, przygotowanie dokumentacji i uczestnictwo w odbiorach,
  • udział przy opracowywaniu ofert i budżetów w zakresie robót instalacyjnych.

Wymagania

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 5 lat (od uzyskania uprawnień),
  • umiejętność kosztorysowania i kontraktowania robót,
  • znajomość programu AutoCad,
  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski - miejsca budów prowadzonych przez spółkę,
  • odpowiedzialność, organizacja pracy własnej i innych,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowy atutem będzie doświadczenie przy realizacji inwestycji w zakresie wymiany/montażu instalacji sanitarnych w budownictwie wielorodzinnym (bloki, kamienice) lub/i modernizacji kotłowni.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • premiowy system motywacyjny,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • zdobycie cennego doświadczenia w przyszłościowej branży jaką jest OZE,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy).

Inne informacje

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@energiapolska.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Energia Polska S.A.

Energia Polska S.A. to dostawca nowoczesnych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Dostarczamy naszym klientom systemy i urządzenia z zakresu rozproszonej energetyki (m.in. panele fotowoltaiczne, pompy ciepła), jesteśmy jednym z niekwestionowanych liderów na tym rynku. Inwestujemy w innowacyjne rozwiązania wykorzystania energii, dzięki czemu odnotowujemy ciągły i dynamiczny rozwój grupy.