Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Analityk ds. efektywności energetycznej

Pracodawca: Energomix S.A. Numer referencyjny: AEE/2022 Data publikacji: 29 czerwca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Audyty energetyczne, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

• Wprowadzanie oraz analiza danych o profilu zużycia energii dużych przedsiębiorstw.
• Analiza danych związanych z kosztami energii elektrycznej i gazu ziemnego.
• Prowadzenie weryfikacji dokumentów (faktury, profile, …).
• Tworzenie baz danych i raportów w oparciu o przedstawione kryteria.
• Opracowywanie dokumentacji projektowej.
• Identyfikacja problemów i dostarczanie wkładu w ich rozwiązywanie.
• Udział w innowacyjnych i interesujących projektach.
• Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (lub w trakcie) na kierunku ekonomicznym lub technicznym.
• Możliwość pracy w pełnym lub częściowym wymiarze czasu (elastyczność godzin – możliwość częściowej pracy zdalnej).
• Biegła obsługa Microsoft Office – Excel, Access, Word.
• Umiejętność samodzielnego pozyskiwania i przetwarzania danych.
• Umiejętność pracy w zespole. dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie w rosnącej i bezpiecznej firmie.
• Samodzielne stanowisko pracy pełne wyzwań i ciekawych projektów.
• Realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.
• Pracę w zgranym i młodym zespole.
• Miłą i przyjazną atmosferę pracy.
• Wyjazdy integracyjne.
• Szansę na zdobycie doświadczenia w obsłudze dużych klientów biznesowych.
• Kartę Multisport.

Inne informacje

Dołącz do zespołu Energomix S.A. w Warszawie specjalizującego się w realizacji projektów outsourcingu energetycznego dla dużych klientów biznesowych. Poszukujemy osób chcących zdobyć doświadczenie przy realizacji wielopłaszczyznowych projektów związanych z optymalizacją kosztów energetycznych dla dużych przedsiębiorstw wielooddziałowych.

Energomix S.A.

Energomix S.A. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z dostawcami energii i gazu w Polsce. Obsługujemy naszych klientów w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów energetycznych, oświetlenia LED, OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, magazyny energii), systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych.