Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Analityk/Planer sprzedaży

Pracodawca: Energomix S.A. Numer referencyjny: APS/2023 Data publikacji: 30 stycznia 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Transport: Mobilność

Opis stanowiska

planowanie sprzedaży handlowców,
analiza pracy sieci handlowej (leady, oferty, umowy, trasy przejazdowe),
raportowanie wyników sprzedaży oraz rozliczanie sprzedaży, prowizji i wynagrodzenia,
analityka pracy stacji ładowania i strategia cenowa poszczególnych stacji ładowania,
obserwacja konkurencji, raporty rynkowe, analiza rentowności stacji, rozliczenia wynagrodzenia właścicieli miejsc parkingowych i rozliczenia za zużytą energię.

Wymagania

bardzo dobra znajomość Excela,
zorganizowanie, terminowość wykonywaniu zadań,
motywacja i chęć do pracy, bezkompromisowość,
mile widziana osoba ze statusem studenta.

Oferujemy

umowę zlecenie (w przyszłości umowa o pracę),
współpracę przy nowoczesnym i bardzo ciekawym projekcie,

Energomix S.A.

Energomix S.A. to czołowa polska firma działająca na rynku energetycznym od 2010 roku. Zatrudniamy niemal 50 osób i działamy w całym kraju. Zajmujemy się doradztwem przy zakupach energii i gazu (www.energomix.com), usługami w zakresie efektywności energetycznej (www.cefen.pl), elektromobilnością (www.cepel.pl) oraz odnawialnymi źródłami energii (www.cefo.pl). Dostarczamy kompleksowe rozwiązania energetyczne dla klientów indywidualnych, biznesowych i sektora publicznego.

Naszym celem jest rozwój na rynku stacji ładowania pojazdów. Działamy z misją wybudowania i uruchomienia 1000 naszych ładowarek do końca 2025 roku.