Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Audytor energetyczny

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: AE2021 Data publikacji: 06 kwietnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Odnawialne źródła energii, Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Główne zadania:
  • prowadzenie projektów audytów energetycznych przedsiębiorstw, audytów efektywności energetycznej, audytów termomodernizacyjnych, studiów wykonalności, analiz energetycznych,
  • spotkania z klientami, przygotowanie wycen,
  • współpraca z całym zespołem audytowym oraz podwykonawcami,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej (projekty, schematy, ...),
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym i back office.

Wymagania

  • praktyczna znajomość obszaru HVAC (audyty budynkowe, termomodernizacyjne, wentylacja, chłodnictwo, ciepłownictwo, źródła energii),
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów audytów energetycznych,
  • wyższe wykształcenie kierunkowe (energetyka, ochrona środowiska, budownictwo, OZE) - ewentualnie student ostatniego roku studiów magisterskich,
  • znajomość programów technicznych (AutoCAD, Audytor OZC, ...),
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność,
  • mile widziane czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • narzędzia pracy i regularne szkolenia,
  • elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa o pracę),
  • pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,
  • spotkania integracyjne oraz inspirującą atmosferę.

Inne informacje

Dlaczego warto wybrać Energomix?

Centrum Fotowoltaiki:

Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników i biznesu – ponad 1 000 zakończonych realizacji w całej Polsce (własne ekipy),

Produkty komplementarne (pompy ciepła, klimatyzacja, piece, grzejniki elektryczne, magazyny energii),

Development farm fotowoltaicznych.

Energomix – doradztwo przy zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego (ponad 4 000 klientów biznesowych w całym kraju),

Centrum Pojazdów Elektrycznych – budowa i obsługa stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaż samochodów elektrycznych,

Centrum Efektywności Energetycznej:

Audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej – ponad 100 zrealizowanych projektów dla prestiżowych klientów,

Outsourcing energetyczny – obsługa energetyczna czołowych międzynarodowych firm sieciowych,

Inwentaryzacja źródeł ciepła – projekty dla klientów z sektora publicznego,

Usługi elektryczne – budowa trafostacji, systemy pomiarowe, kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych, itp.

Naszą ambicją jest tworzenie profesjonalnej organizacji działającej w branży energetycznej. Zależy nam na rozwoju, wsparciu i uczciwych relacjach z naszymi pracownikami oraz partnerami. Zapewniamy naszym pracownikom i partnerom wszelkie narzędzia do osiągnięcia sukcesu na rynku energetycznym, gdyż dzięki ich pracy nasza firma ma szansę na dalszy rozwój.

Dołącz do nas i rozpocznij pracę w perspektywicznej i stale rozwijającej się branży energetycznej w Polsce!

Pierwszym krokiem do wspólnej współpracy jest przesłanie swojego CV (z dopiskiem „Audytor energetyczny”) na adres mailowy: rekrutacja@energomix.pl. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. W razie pytań prosimy o kontakt z naszym działem HR (rekrutacja@energomix.pl, 535 767 443).

Energomix Sp. zo. o.

Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z 25 dostawcami energii i gazu w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Europie. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (700 GWh) w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów energetycznych, oświetlenia LED, fotowoltaiki, systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku energii – ponad 6 lat doświadczenia, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 i 2015, Certyfikat Wiarygodności Płatniczej 2015, tytuł Lider Przedsiębiorczości 2015, ekspert Business Centre Club ds. efektywności energetycznej.