Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Doradca Klienta ds. elektromobilności

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: DKE2021 Data publikacji: 12 lipca 2021 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Transport: Pojazdy i sprzęt
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

  • aktywne działania w terenie i budowanie portfela klientów,
  • sprzedaż rozwiązań dotyczących elektromobilności (stacje ładowania),
  • pozyskiwanie partnerów handlowych,
  • obsługa leadów dostarczonych przez dział marketingu,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz operacyjnych,
  • ścisła współpraca z zespołem sprzedażowym i back office.

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie współpracy z klientami biznesowymi),
  • w kręgu Twoich zainteresowań znajduje się motoryzacja i  elektromobilność, a sprawy techniczne nie są Ci obce,
  • jesteś otwarty na nową wiedzę i z chęcią podejmujesz nowe wyzwania,
  • zaangażowania, wewnętrznej motywacji do osiągania sukcesów, energii do codziennego działania w terenie – szukamy najlepszych sprzedawców sprawdzonych w terenie,
  • posiadasz umiejętności wyszukiwania potencjalnych klientów oraz prowadzenia skutecznych rozmów sprzedażowych,
  • jesteś samodzielny, odpowiedzialny i posiadasz wysoką kulturę osobistą,
  • masz doświadczenie z pracą z CRM i obsługa komputera, Internetu, programów pocztowych oraz pakietu Office (EXCEL, WORD) nie sprawia Ci problemu,
  • czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pakiet niezbędnych szkoleń wdrożeniowych,
  • elastyczne formy współpracy (umowa B2B, umowa zlecenie, umowa o pracę),
  • profesjonalne wsparcie sprzedaży (leady, dział projektowy i techniczny, marketing),
  • narzędzia i materiały niezbędne do pracy z klientami (służbowy samochód, paliwo, telefon, komputer),
  • regularne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny,
  • wsparcie back office i opieka Dyrektora Sprzedaży,
  • pracę w stabilnej firmie i szybko rozwijającym się zespole nastawionym na sukces,

Inne informacje

Dlaczego warto wybrać Energomix?
Centrum Pojazdów Elektrycznych – budowa i obsługa stacji ładowania pojazdów elektrycznych oraz sprzedaż samochodów elektrycznych,

Centrum Fotowoltaiki:
Instalacje fotowoltaiczne dla klientów indywidualnych, rolników i biznesu – ponad 1 000 zakończonych realizacji w całej Polsce (własne ekipy),
Produkty komplementarne (pompy ciepła, klimatyzacja, piece, grzejniki elektryczne, magazyny energii),
Development farm fotowoltaicznych.

Centrum Efektywności Energetycznej:
Audyty energetyczne przedsiębiorstw i audyty efektywności energetycznej – ponad 100 zrealizowanych projektów dla prestiżowych klientów,
Outsourcing energetyczny – obsługa energetyczna czołowych międzynarodowych firm sieciowych,
Inwentaryzacja źródeł ciepła – projekty dla klientów z sektora publicznego,
Usługi elektryczne – budowa trafostacji, systemy pomiarowe, kompensacja mocy biernej, modernizacja układów pomiarowych, itp.
Energomix – doradztwo przy zakupach energii elektrycznej i gazu ziemnego (ponad 4 000 klientów biznesowych w całym kraju),

Energomix Sp. zo. o.

Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z 25 dostawcami energii i gazu w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Europie. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (700 GWh) w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów energetycznych, oświetlenia LED, fotowoltaiki, systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku energii – ponad 6 lat doświadczenia, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 i 2015, Certyfikat Wiarygodności Płatniczej 2015, tytuł Lider Przedsiębiorczości 2015, ekspert Business Centre Club ds. efektywności energetycznej.