Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Młodszy Audytor Energetyczny - staż

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: MAE-07-17 Data publikacji: 27 lipca 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Audyty energetyczne, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

  • Wsparcie przy wykonywaniu audytów efektywności energetycznej;
  • Wsparcie przy wykonywaniu audytów energetycznych dużych przedsiębiorstw;
  • Przygotowanie ofert dla klientów i przeprowadzanie wizji lokalnej;
  • Udział w pomiarach, interpretacji wyników oraz tworzeniu raportów;
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

Wymagamy:
  • Zaangażowania, wewnętrznej motywacji do osiągania sukcesów, energii do codziennego działania, entuzjazmu i pozytywnego myślenia;
  • Statusu studenta (najlepiej 4 lub 5 rok) lub absolwenta kierunków technicznych (energetyka, elektrotechnika, ciepłownictwo, ogrzewnictwo, klimatyzacja,  itp.);
  • Możliwości poświęcenia min. 4 dni tygodniowo (staż min. 6-miesięczny);
  • Wysokich zdolności analitycznych;
  • Bardzo dobrej znajomość programu Ms Office (szczególnie Excel i WORD) – dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programów AutoCAD i Audytor OZC;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych;
  • Dużej dozy samodzielności i odpowiedzialności – zaangażowanie i biznesowe nastawienie.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy w zależności od zaangażowania;
  • Możliwość nauki praktycznej od specjalistów z wieloletnim doświadczeniem;
  • Możliwość stałego zatrudnienia na stałe po odbyciu stażu (dla studentów) lub po okresie próbnym;
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań i możliwość wprowadzania ciekawych pomysłów;
  • Możliwość współpracy z partnerami zagranicznymi;
  • Elastyczność w zakresie zaangażowania czasowego i godzin pracy;
  • Narzędzia pracy (telefon, komputer);
  • Szkolenia wstępne, produktowe oraz sprzedażowe, spotkania integracyjne oraz MIŁĄ I PROFESJONALNĄ ATMOSFERĘ.

Energomix Sp. zo. o.

Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z 25 dostawcami energii i gazu w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Europie. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (700 GWh) w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów energetycznych, oświetlenia LED, fotowoltaiki, systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku energii – ponad 6 lat doświadczenia, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 i 2015, Certyfikat Wiarygodności Płatniczej 2015, tytuł Lider Przedsiębiorczości 2015, ekspert Business Centre Club ds. efektywności energetycznej.