Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. Dystrybucji Energii Elektrycznej

Pracodawca: Energomix Sp. zo. o. Numer referencyjny: SDEE2018 Data publikacji: 26 marca 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Zadania:
  • prowadzenie korespondencji technicznej z OSD w kwestii wydania warunków technicznych modernizacji układów pomiarowych, budowy nowych przyłączy, zmiany warunków przyłączenia,
  • dokonywanie oględzin układów pomiarowych NN i SN,
  • przygotowywanie materiałów i prezentacja kosztorysu dla inwestora,
  • zlecanie i nadzór prac wykonywanych przez podwykonawców,
  • opieka merytoryczna na każdym etapie projektu.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie o profilu elektrycznym lub energetycznym,
  • uprawnienia SEP Gr 1. do 20 kV (eksploatacja + dozór),
  • czynne prawo jazdy kat B,
  • doświadczenie w energetyce zawodowej mile widziane,
  • bardzo dobra znajomość  Ms Office (szczególnie Excel),
  • łatwość  w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych (praca z klientem),
  • otwartość na nowe doświadczenia.

Oferujemy

  • pracę  w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • umowę zlecenie / umowę o pracę,
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i umiejętności,
  • szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego.

Energomix Sp. zo. o.

Energomix Sp. z o. o. (www.energomix.com) jest największą w Polsce niezależną firmą doradztwa energetycznego oraz partnerem większości spółek obrotu energią elektryczną i gazem ziemnym. Współpracujemy z 25 dostawcami energii i gazu w Polsce oraz z czołowym doradcą energetycznym w Europie. Obsługujemy ponad 3 500 klientów biznesowych (700 GWh) w zakresie sprzedaży energii i gazu, optymalizacji dystrybucji, kompensacji mocy biernej, audytów energetycznych, oświetlenia LED, fotowoltaiki, systemów monitoringowych i doradztwa przetargowego dla instytucji publicznych. Jesteśmy wiarygodnym partnerem na rynku energii – ponad 6 lat doświadczenia, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej 2014 i 2015, Certyfikat Wiarygodności Płatniczej 2015, tytuł Lider Przedsiębiorczości 2015, ekspert Business Centre Club ds. efektywności energetycznej.