Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozliczeń i obsługi klienta

Pracodawca: Energy Solution Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. rozliczeń i obsługi klienta Data publikacji: 22 stycznia 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Określony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • Odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń powierzonych klientów
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego i ich aktualizacja
  • Monitoring poprawności wprowadzanych danych
  • Bieżące wyjaśnianie rozbieżności z kontrahentami i prowadzenie procesu reklamacyjnego
  • Sporządzanie analiz, raportów i zestawień
  • Skanowanie i archiwizacja dokumentów
  • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami
  • Prace związane korespondencją przychodzącą i wychodzącą, w tym współpraca z pocztą i kurierami
  • Dbanie o poprawność sporządzonej dokumentacji oraz jej prawidłowy obieg, wyjaśnianie pojawiających się nieścisłości
  • Bieżące prowadzenie zleconych spraw

Wymagania

  • Student ostatnich lat studiów bądź absolwent (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia)
  • Bardzo dobra obsługa komputera (MS Office, w szczególności programu Excel)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz interpretowania danych z wielu źródeł
  • Umiejętność pracy z bazami danych oraz tworzenia raportów/zestawień
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań
  • Systematyczność, dokładność oraz dobra organizacja pracy
  • Samodzielności w poszukiwaniu rozwiązań
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole

Energy Solution Sp. z o.o.

Firma świadcząca kompleskowe usługi konsultingowe w zakresie zarządzania zakupem energii elektrycznej i gazu.