Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Asystentka/ Sekretarka

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: AS/RŚ/01/2019 Data publikacji: 23 stycznia 2019 Lokalizacja: Ruda Śląska - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Wspieranie w codziennej pracy Dyrektora ds. sprzedaży oraz Działu Eksportu
  • Organizowanie spotkań oraz prowadzenie terminarza
  • Nadzór nad przepływem korespondencji, w tym prowadzenie rejestrów w ustalonym zakresie
  • Ewidencja i prawidłowy opis dokumentów kosztowych w systemie elektronicznego obiegu dokumentów
  • Zaopatrzenie biura w niezbędne środki potrzebne do jego prawidłowego funkcjonowania oraz kontakt z dostawcami usług
  • Przygotowywanie pism, raportów w powierzonym zakresie oraz ich tłumaczeń zgodnie ze zgłaszanym zapotrzebowaniem
  • Udział w spotkaniach, w tym tłumaczenie podczas spotkań, przygotowywanie protokołów/sprawozdań z przebiegu spotkań

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Min 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarządzania czasem, zdolności analityczne
  • Umiejętności komunikacyjne, otwartość na współpracę
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Znajomość pakietu MS Office i obsługa urządzeń biurowych
  • Chęć budowania silnej polskiej marki
  • Prawo jazdy kat. B będzie atutem

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.