Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Dyrektor ds. Operacyjnych/ Technicznych

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: DO/REC/04.2018 Data publikacji: 30 kwietnia 2018 Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie oraz optymalizacja kluczowych procesów operacyjnych
  • Tworzenie i nadzór nad realizacją budżetu
  • Zarządzanie projektami (wycena, planowanie, rozliczanie kosztów) oraz nadzór nad ich realizacją
  • Opracowywanie, wdrażanie oraz nadzór nad realizacją strategii badawczo - rozwojowej
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów strategicznych
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Nadzór nad przygotowaniem umów, kalkulacji cenowych, cenników usług, ofert przetargowych i handlowych związanych z działalnością firmy
  • Zabezpieczenie i kontrolowanie wszelkich zezwoleń prawnych związanych z działalnością spółki

Wymagania

Co jest dla nas ważne?
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub związane z ochroną środowiska
  • Wysoka świadomość biznesowa oraz praktyczna wiedza z zakresu zarządzania i ekonomii
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość tematyki związanej z ochroną środowiska (gospodarka odpadami, energetyka i pokrewne)
  • Praktyczna znajomość prowadzenia procesu inwestycyjnego
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera (MS Office, Power Point)

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Kartę sportową
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, w tym: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • Umowę o pracę, ale jesteśmy otwarci też na inne elastyczne formy zatrudnienia

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.