Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Kierowca kat. C

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: KIE/TOM/07/2020 Data publikacji: 06 sierpnia 2020 Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie pojazdów mechanicznych
  • Dbanie o stan techniczny i eksploatacyjny powierzonego sprzętu
  • Wykonywanie podstawowych napraw i czynności eksploatacyjnych
  • Wypełnianie kart drogowych i dokumentacji eksploatacyjnej
  • Opróżnianie pojemników z odpadami do pojazdów bezpylnych

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Min. roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów mechanicznych
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu na przewóz rzeczy, karty kierowcy
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność, punktualność
  • Kultura osobista w kontaktach z Klientem

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.