Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kontroler wewnętrzny

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: KE/CEN/01/2018 Data publikacji: 15 stycznia 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • realizacja planowanych oraz zleconych przez Radę Nadzorczą kontroli wewnętrznych w Grupie Kapitałowej (m.in. w zakresie procesów: zakupy, sprzedaż, finanse)
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych kontroli, formułowanie zaleceń i rekomendacji
  • monitorowanie, ocena oraz raportowanie stopnia realizacji rekomendacji
  • diagnozowanie poziomu ryzyka i wsparcie procesów przeciwdziałania popełniania nadużyć
  • udział w procesie ciągłej poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa biznesu
  • standaryzacja i doskonalenie procesu kontroli wewnętrznej

Wymagania

Co jest dla nas ważne:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, zarządzanie)
  • minimum 3-letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku (kontrolera/audytora wewnętrznego w firmie z branży ochrony środowiska lub w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu)
  • praktyczna znajomość metod kontroli wewnętrznej procesów biznesowych oraz ich optymalizacji
  • mile widziane certyfikaty potwierdzające zdobytą wiedzę i doświadczenie
  • umiejętność skutecznej komunikacji, asertywność oraz wysoka kultura osobista
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania projektami
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)

Oferujemy

Co oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • umowę o pracę, ale jesteśmy otwarci też na inne, elastyczne formy zatrudnienia
  • dostęp do pakietu socjalnego: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, ubezpieczenia grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.