Praktykant/-ka w Dziale Ochrony Środowiska

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: OŚ/WRO/06/2019 Data publikacji: 12 czerwca 2019 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe

Opis stanowiska

DLACZEGO WARTO:

  • Poznasz codzienne czynności dotyczące zadań związanych z ochroną środowiska oraz funkcjonowaniem składowiska
  • Nauczysz się jak dbać o jakość i kompletność dokumentów związanych z ewidencją odpadów
  • Dowiesz się jak wygląda proces współpracy z innymi działami i dostawcami usług w firmie
  •  Będziesz współuczestniczyć w sporządzaniu sprawozdań wymaganymi przepisami prawa

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Statusu studenta bądź absolwenta (preferowane kierunki: Ochrona Środowiska)
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Chęci pracy i rozwoju w Dziale Ochrony Środowiska
  • Skrupulatności, sumienności oraz odpowiedzialność
  • Dyspozycyjności min. 20 godzin tygodniowo przez minimum 4 tygodnie (w okresie od połowy sierpnia do końca września)

Oferujemy

KOGO SZUKAMY:

  • Zapraszamy studentów kierunków związanych z ochroną środowiska
  • Nie wymagamy doświadczenia, wystarczy Twoje pozytywne nastawienie i determinacja

Informacje o pracodawcy

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.

Wyślij swoją kandydaturę

Aplikuj poprzez stronę Pracodawcy (Kliknij tutaj)