Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Sortowacz

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: SO/BAL/02/18 Data publikacji: 20 lutego 2018 Lokalizacja: Balin - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Sortowanie odpadów zagrażających linii sortowniczej i kierowanie ich do właściwych pojemników
  • Nadzorowanie i kontrolowanie odpadów umieszczanych na przenośniku taśmowym
  • Demontaż odpadów wielkogabarytowych
  • Uczestniczenie we wszystkich rodzajach konserwacji i napraw

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:

  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

CO OFERUJEMY:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Dostęp do pakietu socjalnego: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, ubezpieczenia grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.