Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. helpdesk

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: HD/WAW/07/2019 Data publikacji: 08 listopada 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:
  • Opieka nad powierzonymi informatycznymi systemami produkcyjnymi firmy, w tym opracowywanie i uaktualnianie dokumentacji systemów, instrukcji i raportów
  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników systemów informatycznych - helpdesk
  • Zapewnianie wsparcia przy administrowaniu systemami serwerowymi Microsoft 2008/2012/2016, Acitve Directory oraz Linux
  • Administrowanie i wsparcie dla użytkowników przy obsłudze wybranych systemów biznesowych, w tym także w zakresie podstaw merytorycznego działania aplikacji
  • Samodzielna realizacja powierzonych projektów wdrożenia aplikacji lub systemów informatycznych
  • Wykonywanie zleconych zadań administracyjnych, dbanie o bezpieczeństwo usług i danych
  • Uczestniczenie w planowaniu i realizacji działań rozwojowych IT

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:
  • Wykształcenie wyższe (informatyczne, techniczne lub pokrewne)
  • Min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość Windows 7/10
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office od strony wsparcia użytkowników
  • Bardzo dobra znajomość systemów serwerowych Microsoft 2008/2012/2016 oraz Active Directory
  • Znajomość technologii LAN/WAN, IP, VPN, Wireless LAN
  • Praktyczna znajomość administracji systemem Office 365 (Exchange, Sharepoint, Skype)
  • Znajomość zasad projektowania, realizacji, testowania i wdrażania elementów infrastruktury IT
  • Doświadczenie w pracy w środowisku HelpDesk opartym na ITIL
  • Biegła znajomość Microsoft Excel
  • Znajomość systemów ERP TETA Constellation, CDN ERP XL lub Symfonia ERP - mile widziana
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

Oferujemy

CO OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Pyszną kawę w nowoczesnym biurze
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.