Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska i BHP

Pracodawca: Eneris Surowce S.A. Numer referencyjny: OŚBHP/09/2019 Data publikacji: 12 września 2019 Lokalizacja: Piła - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • Bieżące informowanie o stwierdzonych zagrożeniach wraz z wnioskami zawierającymi propozycje przedsięwzięć technicznych/organizacyjnych zmierzających do poprawy warunków pracy,
  • Analiza zagrożeń i ocena ryzyka zawodowego, w tym zlecenie i udział w organizacji badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia występujących na stanowisku pracy,
  • Udział w ustalaniu okoliczności wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe,
  • Rejestr, kompletowanie i przechowywanie dokumentacji i sprawozdawczości BHP oraz Ochrony Środowiska wymaganej przepisami prawa oraz przepisami wewnętrznymi ENERIS,
  • Prowadzenie ewidencji odpadów, wystawianie kart przekazania odpadów,
  • Składanie wymaganych sprawozdań do gmin, GUS i Urzędów Marszałkowskich.

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • Znajomość przepisów z obszaru ochrony środowiska, BHP i ochrony ppoż.,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność podejmowania decyzji, asertywność,
  • Umiejętność pracy zespołowej, otwartość na współpracę,

Oferujemy

CO OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach,
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how,
  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
  • Nowoczesne narzędzia pracy,
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów - opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Eneris Surowce S.A.

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.