Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. rozwoju

Pracodawca: Grupa ENERIS Numer referencyjny: Data publikacji: 26 listopada 2018 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów oraz aranżowanie spotkań handlowych w celu pozyskiwania nowych partnerów biznesowych,
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie z procedurami obowiązującymi W Grupie ENERIS,
  • Przygotowanie ofert handlowych i przetargowych zgodnie z ustawą o zamówieniach publicznych,
  • Opieka nad kontraktami - rozliczenia sprzedaży,
  • Kontakt i podtrzymywanie długofalowych relacji z Urzędami Gmin,
  • Negocjowanie umów handlowych z wytwórcami i odbiorcami odpadów,
  • Nadzór nad realizacją umów oraz bieżąca współpraca z innymi działami firmy,
  • Realizacja założonego planu sprzedaży oraz opracowywanie miesięcznych raportów dla przełożonego.

Wymagania

CO JEST DLA NAS WAŻNE:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach handlowych,
  • Wysoka wiedza z zakresu zamówień publicznych,
  • Doświadczenie w składaniu ofert przetargowych i biznesowych,
  • Znajomość branży związanej z odbiorem, transportem i zagospodarowaniem odpadów,
  • Znajomość rynku lokalnego,
  • Znajomość technik sprzedaży,
  • Biegła znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

CO OFERUJEMY:
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów,
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • Warunki płacowe adekwatne do umiejętności,
  • Umowę o pracę, ale jesteśmy otwarci też na inne elastyczne formy zatrudnienia,
  • Ubezpieczenie medyczne,
  • Kartę sportową,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

Grupa ENERIS

ENERIS Surowce to nowoczesna firma specjalizująca się w kompleksowej ochronie Środowiska oraz w zrównoważonej gospodarce odpadowej i surowcowej, wodno-ściekowej oraz energetyce odnawialnej.
Zadania te realizujemy poprzez finansowanie, budowę, eksploatację oraz zarządzanie nowoczesną infrastrukturą. Jesteśmy zaufanym partnerem samorządów i przedsiębiorstw, którym oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania technologiczne, jak i atrakcyjne modele finansowania inwestycji.
Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Polski. W swojej dotychczasowej działalności ENERIS realizowała bądź uczestniczyła z powodzeniem w przedsięwzięciach z zakresu odnawialnych źródeł energii i we wdrażaniu czystych technologii energetycznych w Europie.