Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier budowy (budownictwo wodne i przemysłowe)

Pracodawca: Enerko Energy Sp. z o.o. Numer referencyjny: IB/05/2019 Data publikacji: 10 czerwca 2019 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiadać za:

·         Współpracę z Kierownikiem budowy

·         Koordynację prac podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP

·         Koordynację oraz nadzór poszczególnych etapów realizacji budowy w oparciu o dokumentację techniczną, harmonogram, terminowość, budżet oraz jakość wykonania

·         Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa budowlanego

·         Raportowanie z przebiegu oraz realizacji prac

·         Współpracę z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

·         Rozwiązywanie problemów technicznych

Praca w delegacji.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

·         Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo

·         Dobra znajomość programu AutoCad

·         Umiejętności planowania i organizacyjne

·         Umiejętność ustalania priorytetów

·         Komunikatywność i umiejętność budowania relacji – wymóg konieczny

·         Zaangażowanie, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność pracy w zespole

·         Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:

·         Pełną wyzwań pracę

·         Możliwość stałej współpracy z firmą

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

·         Pakiet świadczeń dodatkowych

·         Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej

·         Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego

·         Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach

·         Możliwość dalszego awansu

·         Dużą samodzielność w działaniu

·         Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną

·         Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze

Inne informacje

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.enerko.pl.

Enerko Energy Sp. z o.o.

ENERKO ENERGY Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą w branży hydrotechnicznej i przemysłowej. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem elektrowni OZE, dostawą technologii w postaci turbin wodnych, automatyki, budownictwem niskoenergetycznym. Wdrażamy szereg nowych rozwiązań do budownictwa hydrotechnicznego i przemysłowego mającego na celu efektywne wykorzystanie energii.