Więcej  ›
29.02.2024 29 lutego 2024

Asystent Kierownika Działu Serwisu Gwarancyjnego

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 161663 Data publikacji: 05 października 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów po spotkaniach
  • Pomoc przy bieżących zadaniach w dziale
  • Nadzorowanie postępu usuwania wad gwarancyjnych
  • Monitorowanie realizacji zamówień

Wymagania

Nasze wymagania

  • Osoba w trakcie studiów lub po studiach: Inżynieria Środowiska, Instalacje Budowlane itp.
  • Ogólna wiedza dotycząca instalacji HVAC
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/przy gwarancjach lub na budowie jako inżynier budowy
  • Min. Podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel, obsługa poczty)

Oferujemy

To oferujemy

  • Praca w godzinach 8-16
  • Umowa zlecenie na okres 12 miesięcy
  • Nabycie nowych umiejętności zawodowych
  • Szkolenia wprowadzające

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.