Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Inżynier ds. Ofertowania Rozwiązań Energetyki Odnawialnej

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 134666 Data publikacji: 23 maja 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w inwestycjach w zakresie opracowania koncepcji i budowy rozwiązań technologicznych dla klientów przemysłowych zmierzających do dekarbonizacji ich działalności biznesowej
  • Wsparcie w sporządzaniu kalkulacji i przygotowywanie ofert dla przemysłu w zakresie: projektowania, budowy oraz utrzymania instalacji fotowoltaicznych, kotłowni biomasowych i biogazowych oraz magazynów energii
  • Analiza potrzeb klienta, wyjazdy na wizje lokalne

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu: energetyki, ciepłownictwa, odnawialnych źródeł energii, inżynierii środowiska itp.
  • średniozaawansowana znajomość MS (Excel, Power Point)
  • Język angielski poziom minimum B1
  • Umiejętność prowadzenia analiz na podstawie dostarczonych danych w tym opracowanie koncepcji rozwiązań problemów
  • Zdolności analityczne i planistyczne, orientacja na potrzeby i rezultaty

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie: budowy/utrzymania elektrociepłowni/elektrowni/w zakładzie produkcyjnym itp.
  • Prawo jazdy kat. B

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.