Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Koordynator Utrzymania Obiektu

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 123377 Data publikacji: 27 marca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zasoby ludzkie, BHP, Prawo i administracja

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prac związanych z utrzymaniem instalacji obiektowych tj; elektryka, wentylacja, klimatyzacja, wod-kan, ppoż. KD obiektu
  • Planowanie przeglądów
  • Planowanie i rozliczanie czasu pracy zespołu
  • Przygotowywanie ofert prac dodatkowych dla najemców
  • Kontrola pracy techników, oraz serwisów zewnętrznych
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej budynku oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Tworzenie raportów do klienta
  • Realizacja zakupów
  • Obsługa techniczna biurowca, oraz utrzymywanie prawidłowych relacji z zarządcą budynku oraz najemcami podległego budynku

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu elektryki, automatyki, elektroniki, mechatroniki, HVAC lub pokrewne
  • Uprawnienia SEP G1 E i D, oraz G2 E i D
  • Doświadczenie w zakresie FM min 3 lata w zakresie utrzymania wyżej wymienionych instalacji, lub 2 lata na stanowisku Koordynatora
  • Znajomość obsługi i budowy instalacji niskoprądowych
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym w celu raportowania do zarządcy
  • Znajomość przepisów dotyczących BHP
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel, obsługa poczty)
  • Umiejętność zarzadzania czasem priorytetowania zadań własnych oraz zespołu
  • Umiejętność zarządzania wieloma wątkami

Mile widziane:

  • Doświadczenie na obiektach biurowych powyżej 25 tys. m2

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do platformy nauki języka angielskiego / niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej
  • Możliwość awansu w strukturach firmy, kwalifikacje zawodowe, nabycie nowych umiejętności
  • Praca w jednym z najnowocześniejszych biurowców w Warszawie

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.