Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy monter kotłów i urządzeń pomocniczych

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 128078 Data publikacji: 19 kwietnia 2023 Lokalizacja: Słupsk - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna
Energia: Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i obsługa urządzeń do produkcji energii cieplnej i elektrycznej;
  • Eksploatacja urządzeń w kotłowni i elektrociepłowni zgodnie z przepisami, instrukcjami i z obowiązującymi procedurami;
  • Obsługa urządzeń do wytwarzania energii m.in. kotłów, silników spalinowych, układów: pompowych, nawęglania, odżużlania, odpopielania, stacji uzdatniania wody i odgazowania;
  • Rozwiązywanie problemów oraz podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących;
  • Uczestniczenie w usuwaniu awarii;
  • Realizacja wyznaczonych celów w obszarze wytwarzania energii.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe: średnie techniczne (elektroenergetyka, mechanika i budowa maszyn, hydraulika lub pokrewne);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Nastawienie na rozwój, gotowość do nauki;
  • Otwartość na zmiany.

Mile widziane:

  • Uprawnienia eksploatacyjne Gr. I (do 1 kV);
  • Uprawnienia eksploatacyjne Gr. II;
  • Uprawnienia eksploatacyjne Gr. III;
  • Uprawnienia spawalnicze – elektryczne i/lub gazowe;
  • Uprawnienia w zakresie obsługi suwnic i wciągników;
  • Uprawnienia montażysty rusztowań.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki;
  • Pracę w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie;
  • Warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji;
  • Pakiety prywatnej opieki medycznej, Pracowniczy Program Emerytalny;
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej;
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną;
  • Pakiet świadczeń socjalnych.

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.