Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. rozwiązań biomasowych i farm fotowoltaicznych

Pracodawca: ENGIE – Polska Numer referencyjny: 122320 Data publikacji: 21 marca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Biomasa, biogazownie, Odnawialne źródła energii
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Uczestniczenie w projektach w zakresie projektowania i budowy rozwiązań technologicznych dla klientów przemysłowych zmierzających do dekarbonizacji ich działalności biznesowej,
  • Wsparcie w sporządzaniu kalkulacji i przygotowywanie ofert dla przemysłu w zakresie: projektowania, budowy oraz utrzymania instalacji fotowoltaicznych, kotłowni biomasowych i biogazowych oraz magazynów energii,
  • Analiza potrzeb klienta,
  • Opracowywanie koncepcji i rozwiązań technicznych.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne z zakresu: energetyki, ciepłownictwa, odnawialnych źródeł energii, inżynierii środowiska itp.
  • średniozaawansowana znajomość MS (Excel, Power Point)
  • Umiejętność prowadzenia analiz na podstawie dostarczonych danych w tym opracowanie koncepcji rozwiązań problemów
  • Zdolności analityczne i planistyczne, orientacja na potrzeby i rezultaty
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenia w zakresie: budowy / utrzymania elektrociepłowni / elektrowni / w zakładzie produkcyjnym itp.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Rozszerzony pakiet opieki medycznej
  • Dostęp do platformy nauki języka angielskiego / niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej

ENGIE – Polska

Jesteśmy firmą produkcyjną branży energetycznej, wchodzącą w skład dużej grupy międzynarodowej, mieszczącą się na Pomorzu Środkowym.