Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Asystent Operatora Instalacji Energetycznych - elektrycznych / gazowych / sprężonego powietrza

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 30863 Data publikacji: 28 czerwca 2021 Lokalizacja: Piła - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo, Ropa, gaz i węgiel

Opis stanowiska

Dołącz do nas jeżeli:
  • Chciałbyś podjąć praktyki, staż oraz pozostać na umowę o pracę,
  • Nie posiadasz doświadczenia lecz Masz wiedzę teoretyczną i możesz wykorzystać ją w praktyce,
  • Chcesz czerpać wiedzę praktyczną od doświadczonych pracowników,
  • Chciałbyś rozwijać się w obszarze: gaz/ elektryka/ sprężone powietrze,
  • Szukasz wyzwań ponieważ czujesz rutynę w obecnej firmie,
  • Jesteś dyspozycyjny w systemie 4-zmianowym (czas pracy dostosujemy do Twojej dyspozycyjności).

Wymagania

Obszary rozwoju :
Elektryka:
  • Nadzór nad systemami energetycznymi rozdzielnie elektryczne, NN,SN,
  • Wykonywanie pomiarów i przeglądów instalacji,
  • Utrzymanie sprawności instalacji elektrycznych i energetycznych.

Gaz:
  • Obsługa kotłowni gazowej,
  • Obsługa i przeglądy instalacji,
  • Nadzór działania urządzeń poprzez system BMS,
  • Nadzór nad systemami wytwarzania gazów i liniami ich przesyłu. (gaz ziemny, Tlen, Azot, Argon, Wodór, Siarka)

Sprężone powietrze:
  • Nadzór urządzeń odpowiedzialnych za wytwarzanie powietrza,
  • Kontrola pracy i parametrów poprzez system BMS,
  • Weryfikacja działania urządzeń oraz przeglądy,
  • Dbałość o parametry pracy i jakość linii przesyłu.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; naukę języka angielskiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne umożliwiające zdobycie nowych uprawnień,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansu w strukturach firmy,
  • Poznanie wiele nowych systemów, instalacji, gazów, które są jednymi z unikatowych w Europie.

ENGIE Services Sp. z o.o.

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.