Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Lider utrzymania obiektu

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 33412 Data publikacji: 21 lipca 2021 Lokalizacja: Słubice - Lubuskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Dbałość o prawidłowy stan instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan, gazowych, ppożarowych itp.
  • Koordynacja prac / działań technicznych na obiekcie
  • Realizacja zobowiązań wynikających z zapisów umowy w tym przestrzeganie przepisów BHP, oraz kontrola podwykonawców
  • Regularne inspekcje, konserwacja urządzeń i instalacji technicznych wynikających z zapisów PPM
  • Systematyczne prowadzenie dokumentacji obiektowej
  • Prowadzenie ewidencji usterek gwarancyjnych, oraz nadzór nad realizacją usuwania usterek przez wykonawców instalacji
  • Realizacja zakupów
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów, oraz protokołów odbioru prac
  • Prowadzenie spisu stosowanych substancji niebezpiecznych
  • Realizacja założonego budżetu
  • Utrzymania wzorowych relacji z klientem

Wymagania

Oczekiwania:
  • Doświadczenie lub wykształcenie techniczne w zakresie obsługi instalacji elektrycznych, HVAC, wod-kan, gazowych, ppożarowych itp.
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność koordynowania działań służb i firm uczestniczących w realizacji kontraktu
  • Min. podstawowa umiejętność obsługi komputera (Word, Excel, poczta)

Mile widziane:

  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G1 do 20 kV,  G2, G3
  • Doświadczenie w firmach świadczących usługi utrzymania technicznego

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego/niemieckiego
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty MultiSport
  • Szkolenia autoryzacyjne
  • Interesujący zakres obowiązków
  • Możliwość rozwoju i cennych umiejętności zawodowych

ENGIE Services Sp. z o.o.

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.