Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Operator systemów energetycznych

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 33990 Data publikacji: 27 lipca 2021 Lokalizacja: Tarnowo Podgórne - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków :

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego instalacji elektrycznych i energetycznych: transformatory, sieci przesyłowe, rozdzielnie elektryczne NN, SN, instalacje sprężonego powietrza, próżni, parowe, wentylacyjne i klimatyzacyjne.
  • Udział w przygotowaniu planu remontów i przeglądów instalacji,
  • Wykonywanie obchodów dziennych i okresowych w celu weryfikacji sprawności instalacji,
  • Realizacja planu przeglądów, pomiarów instalacji i urządzeń technicznych
  • Realizacja bieżących napraw oraz prowadzenie dokumentacji.
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi – kontrola pracy i wykonanych działań,
  • Odczyt liczników oraz kontrola pracy urządzeń – za pomocą BMS,
  • Podejmowanie działań i inicjatyw dotyczących oszczędności mediów.

Wymagania

Oczekiwania :

  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w pracy z instalacjami technicznymi,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunku technicznego i schematów ideowych,
  • Uprawnienia SEP G1 w zakresie eksploatacji,
  • Gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane :

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu na Obiekcie Przemysłowym,
  • Uprawnienia SEP G2, G3 w zakresie eksploatacji,
  • Inne uprawnienia branżowe.

Oferujemy

Oferujemy :

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; nauka języka angielskiego/niemieckiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

ENGIE Services Sp. z o.o.

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.