Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP i P.POŻ

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 81373 Data publikacji: 18 lipca 2022 Lokalizacja: Słupsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Ryzyko: Ubezpieczenia, zabezpieczenia przed ryzykiem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Udział przy ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz prowadzenie  dokumentacji dotyczącej wypadkowości,
  • prowadzenie sprawozdawczości w zakresie bhp i ppoż.,
  • organizowanie przedsięwzięć mających na celu zapobieganie zagrożeniu życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • organizowanie szkoleń w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prowadzenie bieżącego instruktażu w zakresie przepisów bhp i ppoż. ,
  • organizowanie i nadzór nad pomiarami czynników szkodliwych dla zdrowia
    w środowisku pracy,
  • systematyczna kontrola stanowisk pracy w kotłowniach, wymiennikowniach, warsztatach
    i pozostałych komórkach organizacyjnych,
  • kontrole bezpiecznej realizacji prac przez pracowników oraz pracowników wykonawców oraz wnioskowanie o zastosowanie kar w przypadku nieprzestrzegania przepisów i zasad BHP,
  • opracowywanie planów poprawy bhp i ppoż. oraz nadzór nad ich realizacją,
  • aktywny udział w opracowywaniu planów modernizacyjnych oraz inwestycyjnych zakładu,
  • dokonywanie okresowej oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz sporządzanie stosownej dokumentacji i informowanie pracowników o ryzyku zawodowym, które wiąże się
    z wykonywaną pracą,
  • dokonywanie analizy stanu bezpieczeństwa w zakładzie pracy,
  • dokonywanie kontroli stanu technicznego maszyn, urządzeń i narzędzi,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji Zintegrowanego Systemu Zarzadzania.

Wymagania

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe lub podyplomowe w kierunku Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz uprawnienia Specjalisty ds. BHP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy,
  • sprawne posługiwanie się narzędziami z pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień inspektora ds. p.poż oraz szkoleń
    z zakresu I pomocy.

Oferujemy

Firma oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • możliwość dołączenia do zespołu światowego lidera w sektorze energetyki,
  • pracę w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie,
  • warunki do doskonalenia zawodowego i realizacji ambicji,
  • pakiety prywatnej opieki medycznej, Pracowniczy Program Emerytalny
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

ENGIE Services Sp. z o.o.

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.