Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Technik Obiektu Mechanik

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 21273 Data publikacji: 14 kwietnia 2021 Lokalizacja: Radom - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Kandydat na stanowisku Technika będzie odpowiedzialny za nadzór, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy budynku (tryb stacjonarny) instalacji elektrycznych, energetycznych, urządzeń kotłów gazowych / parowych, sprężonego powietrza, wentylacji i klimatyzacji, przeciwpożarowych, w celu zapewnienia pełnej sprawności obiektu.

Wymagania

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP Grupa 1, Grupa 2 oraz Grupa 3,
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne,
  • Doświadczenie z zakresu obsługi kotłów parowych / gazowych, sprężonego powietrza lub wyżej wymienionych instalacji elektrycznych, energetycznych,
  • Umiejętność spawania TIG,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę: prywatna opieka medyczna; mozliwość nauki języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
  • Szkolenia autoryzacyjne,
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w strukturach ENGIE,
  • Interesujący zakres obowiązków,
  • Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

ENGIE Services Sp. z o.o.

Engie Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.