Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Technik utrzymania instalacji obiektu

Pracodawca: ENGIE Services Sp. z o.o. Numer referencyjny: 19052021 Data publikacji: 25 października 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka, Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
Kandydat na stanowisku Technika Utrzymania Obiektu będzie odpowiedzialny za diagnostykę, przeglądy, konserwację, bieżące naprawy instalacji np.: elektrycznych, elektroenergetycznych, wentylacji, klimatyzacji, systemów ppoż, lub innych w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności obiektu.

Wymagania

• Uprawnienia SEP 1 kV w zakresie eksploatacji i/lub dozoru,
• Wykształcenie techniczne opcjonalnie: elektryczne, elektroenergetyczne, HVAC lub inne,
• Doświadczenie z zakresu eksploatacji i obsługi instalacji opcjonalnie, elektrycznych / ogrzewania / klimatyzacji i wentylacji / hydraulicznych /wodno-kanalizacyjnych / gazowych / ppoż., lub innych,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje),
• Podstawowa umiejętność obsługi komputera programów MS Office (Word, Excel, obsługa poczty).

Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP powyżej 1 kV,
  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i/lub dozoru urządzeń w grupach G2, G3.

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę; prywatna opieka medyczna; możliwość nauki języka angielskiego / niemieckiego,
• Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego i karty sportowej,
• Możliwość awansu w strukturach firmy, lub nabycie nowych umiejętności zawodowych,
• Szkolenia autoryzacyjne,
• System premiowy,
• Interesujący zakres obowiązków,
• Miejsce pracy tworzone przez opartą na wartościach kulturę organizacyjną.

Inne informacje

ENGIE Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

ENGIE Services Sp. z o.o.

ENGIE Services - Lider Usług Facility Management
ENGIE Services działa jako stabilny i wiodący partner na rynku polskim w zakresie usług Facility Management od ponad 23 lat i zatrudnia ponad 590 pracowników. Nasze usługi polegają na obsłudze technicznej obiektów, specjalistycznych serwisach, wykonawstwie, przebudowach, modernizacjach instalacji i systemów budynkowych. Realizujemy prace w kompleksach biurowych, centrach handlowych, obiektach przemysłowych i logistycznych, centrach danych, budynkach uczelni, szkół, szpitali oraz obiektach dydaktyczno-naukowych.

Obsługujemy ponad 3 100 000m2 powierzchni w całym kraju. Nasza strategia działania jest oparta na innowacyjnych i proekologicznych rozwiązaniach. Zostaliśmy zarejestrowani w systemie ekozarządzania i audytu EMAS, mamy wprowadzony system jakości ISO: 9001, 14001, 18001.

Dbamy o szkolenie i rozwój naszej kadry, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach i technologiach cyfrowych oferowanych przez Grupę ENGIE na świecie. Nasza wieloletnia aktywność sprawia, że doskonale znamy specyfikę rynku oraz wymagania naszych Klientów. Zawsze dbamy o interesy naszych partnerów biznesowych jak i pracowników, a przede wszystkim  stawiamy na długoterminowe relacje, dostosowując nasze działania do aktualnych potrzeb rynkowych.