Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Kierownik ds. OZE

Pracodawca: Enprom Sp. z o.o. Numer referencyjny: 134670 Data publikacji: 23 maja 2023 Lokalizacja: Częstochowa - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja, Zasoby ludzkie

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad prowadzonymi projektami w obszarze OZE, kontrola harmonogramów oraz budżetów projektów
  • Bezpośrednia współpraca z Inwestorem/Generalnym Wykonawcą
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów dot. nadzorowanych projektów
  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych projektów OZE – monitoring rynku, przygotowywanie ofert i analiz, prowadzenie negocjacji

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży OZE, elektroenergetycznej lub pokrewnej
  • Orientacja na rezultat, świadomość kosztowa
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Przyjazne, międzynarodowe i multikulturowe środowisko pracy
  • Nowoczesne podejście do zarzadzania projektami i czasem pracy
  • Hybrydowy system pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach merytorycznych oraz ciekawych projektach
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, dostępu do platformy e-learningowej

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.