Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. zarządzania systemem jakości

Pracodawca: Enprom Sp. z o.o. Numer referencyjny: 46985 Data publikacji: 18 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Audyty energetyczne

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie, nadzorowanie funkcjonowania a także udoskonalanie Systemu Zarządzania Jakością w firmie
  • Gwarantowanie zgodności SZJ z wymaganiami normy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 45001
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych i związanych z nimi działań korygujących i zapobiegawczych
  • Organizowanie szkoleń mających na celu zwiększenie świadomości pracowników w zakresie SZJ
  • Współpraca z innymi działami w zakresie poprawy jakości
  • Współudział w zarządzaniu nad systemem jakości (tworzenie, weryfikacja, wdrażanie, doskonalenie i nadzorowanie procedur, procesów)
  • Inicjowanie, prowadzenie, koordynacja i weryfikacja działań zgodnie z przyjętym modelem zarządzania jakością

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, prawnicze lub techniczne
  • Znajomość norm ISO 9001, 14001, 45001
  • Certyfikat Pełnomocnika ds. ISO – mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
  • Nastawienie na doskonalenie i zmiany, dynamizm w działaniu, umiejętności planowania
  • Bardzo dobra obsługa MS Office

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilną pracę w dynamicznej rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach merytorycznych
  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie
  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie, prywatnej opieki medycznej, karty Multisport

Enprom Sp. z o.o.

ENPROM Sp. z o. o. to prężna firma gwarantująca najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym.