Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Asystent/Asystentka Prezesa Centrum Doskonałości

Pracodawca: ENSEMBLE3 sp. z o. o. Numer referencyjny: 21164 Data publikacji: 03 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja, Prawo i administracja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za efektywne i sprawne wsparcie Prezesa Centrum Doskonałości ENSEMBLE3 w jego codziennych działaniach. Poszukujemy dobrze zorganizowanej osoby, która będzie zapewniać skuteczne i kompleksowe wsparcie administracyjne Prezesowi. Stanowisko nie wiąże się z pracą naukową.

Główne zadania

  • Bieżąca współpraca z Prezesem w celu zapewnienia obsługi administracyjnej
  • Prowadzenie kalendarza Prezesa i obsługa jego poczty (mailowej i tradycyjnej)
  • Przygotowywanie odpowiedzi na e-maile, pism, dokumentów zarówno mających związek z naukową stroną instytucji np. listy intencyjne, jak i ze stroną administracyjną instytucji
  • Koordynowanie przepływu dokumentów i informacji oraz ich archiwizowanie
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i sprawozdawczych
  • Tworzenie materiałów do prezentacji
  • Prace tłumaczeniowe i redakcyjne (język angielski)
  • Przygotowywanie organizacji konferencji, seminariów i innych wydarzeń związanych z realizacją projektu
  • Zapewnienie wsparcia operacyjnego, w tym organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych, organizacja spotkań naukowych oraz wizyt zaproszonych gości
  • Dbanie o terminowe rozliczanie bieżących wydatków Prezesa
  • Inne zadania zlecane przez Prezesa wg potrzeb i kompetencji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziany doktorat z dziedziny nauk ścisłych: fizyka, chemia, inżynieria materiałowa oraz znajomość fotoniki, optoelektroniki)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność pisania tekstów powiązanych z nauką i informacyjnych tzw. „lekkie pióro”
  • Mile widziane doświadczenie w pracy naukowej
  • Aktywna postawa w rozwiązywaniu problemów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i terminowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Benefity pracownicze

ENSEMBLE3 sp. z o. o.

Spółka Ensemble3 Sp. z.o.o to nowopowstałe Centrum Doskonałości w zakresie nanofotoniki, zaawansowanych materiałów i nowoczesnych technologii opartych na wzroście kryształów, zlokalizowane w Warszawie. Centrum powstało i działa we współpracy z partnerami z kraju i zagranicy w ramach Programu Teaming for Excellence finansowanego przez Komisję Europejską oraz Programu Międzynarodowych Agend Badawczych finansowanego przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Centrum pracuje nad rozwojem nowatorskich technologii materiałowych i nowoczesnych materiałów o wyjątkowych właściwościach elektromagnetycznych, które mogą znaleźć zastosowanie w takich dziedzinach, jak fotonika, optoelektronika, telekomunikacja, konwersja energii słonecznej, medycyna i lotnictwo.