Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Technik ds. pomiarów emisji gazów i pyłów do atmosfery

Pracodawca: ENVILAB-EKO Numer referencyjny: EVLB0921 Data publikacji: 13 września 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Poszukujemy kandydatów w zakresie wykonywania pomiarów emisji gazów i pyłów do powietrza.

Poszukujemy kogoś kto lubi jeździć po Polsce - praca często jest w terenie (na obiektach zakładów przemysłowych), od poniedziałku do piątku, obszar całej Polski, często delegacje dwudniowe, praca na wysokości.

Zakres obowiązków

Pobieranie próbek oraz badania i pomiary emisji pyłowo-gazowych do atmosfery, w tym:
  • dojazd do klienta,
  • obsługa sprzętu pomiarowego,
  • pobieranie próbek do oznaczenia stężenia/emisji w gazach odlotowych,
  • bieżące sprawdzanie i konserwacja wyposażenia pomiarowego,
  • przygotowanie wyposażenia do pomiarów,
  • montaż króćców pomiarowych,
  • wypełnianie kart terenowych z przeprowadzonych badań i pomiarów.

Wymagania

• Dyspozycyjność ze względu na częste delegacje (pon-pt),
• Prawo jazdy kat. B
• Brak lęku wysokości
• Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność i zaangażownie w pracę
  • Niekaralność - ze względu na obsługę wybranych jednostek Skarbu Państwa
  • Mile widziane doświadczenie w pomiarach emisji

Jeśli nie masz doświadczenia, ale czujesz że jest to praca dla Ciebie to zachęcamy do aplikacji - na pewno się skontaktujemy :)

Oferujemy

• Interesującą pracę w stabilnej finansowo grupie kapitałowej
• Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
• Bardzo dobrą atmosferę pracy
• Umowę o pracę na pełny etat

ENVILAB-EKO

Laboratorium środowiskowe ENVILAB-EKO jest akredytowaną jednostką posiadającą Certyfikat Akredytacji nr AB 1642, a także certyfikat ILAC MRA, wydane przez Polskie Centrum Akredytacji. Funkcjonujemy w rynku usług regulowanych prawnie - tj. obowiązkowych pomiarów emisji pyłów i gazów do powietrza oraz pomiarów środowiska pracy. ENVILAB-EKO jest częścią Grupy Maximusfinance która obsługuje kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych o profilu produkcyjnym w zakresie audytów energetycznych, audytów efektywności energetycznej , ISO 50001 oraz analiz inwestycji energetycznych planowanych. Maximusfinance jest rownież liderem KONSORCJUM ENERGETYCZNEGO, w ramach którego realizowane są inwestycje energetyczne CHP, turbin gazowych z układem wysokosprawnym , farmy PV oraz inne projekty OZE.