Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Environment and Social Responsibility Manager

Pracodawca: Anonimowy Numer referencyjny: ESGMS2020 Data publikacji: 17 lutego 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy, Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Environment and Social Responsibility Manager.

Zakres obowiązków
  • opracowanie strategii środowiskowej i społecznej w celu wsparcia ogólnej strategii firmy,
  • ocena ryzyka środowiskowego oraz społecznego,
  • podtrzymywanie i rozwijanie relacji z Klientami,
  • kierowanie zespołem,
  • zarządzanie zarówno codziennymi działaniami, jak i długoterminowymi potrzebami,
  • wdrażanie standardów oraz optymalizacja procesów logistycznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w roli eksperta (obszar doświadczenia Environment/Social),
  • wiedza z zakresu ochrony środowiska w materii śladu węglowego (obliczanie śladu na podstawie dostarczonych danych),
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętności zarządzania zespołem/projektem,
  • doświadczenie w branży automative (pożądane),
  • umiejętności raprtowania, budżetowania.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa,
  • opieka medyczna,
  • pakiet sportowy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • bonus wakacyjny,
  • żłobek dla dzieci pracowników.

Oferta anonimowa

Ten pracodawca chce pozostać anonimowy.