Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Inżynier robót sanitarnych

Pracodawca: ERBUD S.A. Numer referencyjny: 75440 Data publikacji: 24 września 2021 Lokalizacja: Lublin - Lubelskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

  • Czynny udział w procesie realizacji budów zlokalizowanych na terenie woj. lubelskiego;
  • Koordynacja branżowa i nadzór nad właściwą organizacją robót sanitarnych na budowie;
  • Dbanie o jakość i terminowość realizacji robót zgodnie z harmonogramem oraz wymaganiami kontraktu;
  • Rozliczanie podwykonawców;
  • Wykonywanie i prowadzenie dokumentacji, w tym przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych;
  • Dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej;
  • Praktyczna znajomość MS Office (głównie Excel);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy;
  • Dyspozycyjność i mobilność.

ERBUD S.A.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Pracuj z nami jako