Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Kierownik robót sanitarnych

Pracodawca: ERBUD S.A. Numer referencyjny: 78919 Data publikacji: 25 listopada 2021 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna, Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji projektowej, poszukiwanie optymalizacji rozwiązań;
  • Poszukiwanie podwykonawców i wycena robót;
  • Nadzór nad powierzonymi robotami zgodnie z projektem oraz nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników ustalonych zasad wykonywania robót sanitarnych;
  • Koordynowanie prac podwykonawców branży sanitarnej (w tym instalacji wentylacji i klimatyzacji) na inwestycjach;
  • Opracowanie harmonogramów robót dla branży;
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z inwestorami, podwykonawcami i dostawcami;
  • Współpraca z inwestorami oraz z biurami projektowymi w zakresie branży sanitarnej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne profilowe w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych – sanitarnych bez ograniczeń (znajomość i doświadczenie w realizacji, automatyki wentylacji i klimatyzacji oraz systemów BMS będzie dodatkowym atutem).
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej;
  • Doświadczenie w bezpośrednim nadzorze nad wykonywaniem prac instalacyjnych ( obiekty kubaturowe);
  • Doświadczenie w realizacji zamówień publicznych min. 3 zadania;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w tym MS Project, AutoCAD, NORMA PRO;
  • Znajomość obowiązujących norm technicznych i przepisów;
  • Prawo jazdy kat. B.

ERBUD S.A.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Pracuj z nami jako