Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Majster budowy

Pracodawca: ERBUD S.A. Numer referencyjny: 67107 Data publikacji: 10 maja 2021 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową
Zarządzanie środowiskiem: Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

  • Przygotowanie obmiarów do rozliczeń podwykonawców;
  • Obsługa i kontrola kompletności dokumentacji technicznej;
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej;
  • Sprawdzanie kompletności załączników (certyfikaty, świadectwa, aprobaty) do zatwierdzeń materiałowych;
  • Sprawowanie nadzoru nad pracami budowlanymi pod kierownictwem Kierownika Budowy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek – Budownictwo o specjalności konstrukcyjno-budowlanej);
  • Min. 2-letnie doświadczenie jako inżynier budowy,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD;
  • Zaangażowanie, pracowitość, dyspozycyjność i punktualność;
  • Odpowiedzialność w działaniu;
  • Mobilność (projekty na terenie woj. zachodniopomorskiego lub lubuskiego).

ERBUD S.A.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.