Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ofertowania

Pracodawca: ERBUD S.A. Numer referencyjny: 75678 Data publikacji: 29 września 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert przetargowych;
  • Analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót;
  • Kompletowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców i podwykonawców;
  • Kompletowanie oraz przygotowanie części technicznej i handlowej oferty;
  • Analiza i monitoring rynku pod kątem przyszłych inwestycji.

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego z zakresu budownictwa;
  • 2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz NORMA PRO;
  • Znajomość rynku producentów, dostawców i wykonawców;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Zdolności analitycznych;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania.

ERBUD S.A.

Specjalizujemy się w budownictwie KUBATUROWYM, INŻYNIERYJNYM, DROGOWYM, OZE oraz SERWISIE dla przemysłu i energetyki. Realizujemy ok. 100 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 8 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy ok. 2500 OSÓB. Bezpieczeństwo pracy to nasz najwyższy priorytet, dlatego jesteśmy sygnatariuszem PBB (Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie).

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Chcesz się rozwijać w swoim fachu? Świetnie, właśnie Ciebie szukamy!

Dołącz do ERBUD S.A., spółki budującej obiekty kubaturowe na terenie Polski i Niemiec.

Pracuj z nami jako