Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. fotowoltaiki

Pracodawca: ESOLEO Sp. z o.o Numer referencyjny: 46267 Data publikacji: 13 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja techniczna audytów fotowoltaicznych wykonywanych u Klienta,
  • wsparcie techniczne innych zespołów w zakresie przygotowywania ofert, audytów, schematów elektrycznych i innych,
  • współpraca z innymi działami firmy odnośnie koordynacji projektów,
  • optymalizacja projektów instalacji PV i dobór najbardziej optymalnych rozwiązań technologicznych,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej,
  • stała współpraca z Działem Sprzedaży w procesie ofertowania.

Wymagania

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie techniczne lub jesteś w trakcie studiów technicznych,
  • masz zmysł techniczny i doświadczenie zawodowe,
  • rynek fotowoltaiczny nie jest Ci obcy,
  • masz wiedzę na temat budowy, struktury eksploatacji i zasad funkcjonowania sieci i urządzeń elektroenergetycznych,
  • lubisz pracować w zespole,
  • chcesz rozwijać swoją karierę zawodową.

Mile widziane

  • obsługujesz MS Office oraz programy inżynieryjne takie jak AutoCAD, PVsol.

Oferujemy

To oferujemy

  • pracę w przyjaznym zespole,
  • pakiet medyczny Medicover – po okresie próbnym,
  • kartę Multisport – po okresie próbnym,
  • szkolenia z zakresu technicznego,
  • szkolenia z obsługi systemów informatycznych,
  • elastyczny czas pracy,
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • możliwość awansu i rozwoju osobistego.

ESOLEO Sp. z o.o

O nas

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i odstępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Entuzjastycznie patrzymy w ekologiczną przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.