Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

MARKETING EXPERT

Pracodawca: EUROS ENERGY Sp. z o.o. Numer referencyjny: 184471 Data publikacji: 29 stycznia 2024 Lokalizacja: Koprki - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za tworzenie, realizowanie i koordynowanie wszystkich projektów oraz aktywności marketingowych realizowanych w obrębie Euros Energy
  • Odpowiedzialność za rozwój marketingu B2B oraz B2C w firmie, generowanie pomysłów, realizację kampanii lead generation, wizerunkowych oraz analizę konwersji podejmowanych działań marketingowych.
  • Opracowywanie strategii marketingowej dostosowanej do potrzeb Naszej organizacji i branży OZE. A w szególności:
  • Tworzenie i koordynacja realizacji krótkookresowych i długookresowych planów marketingowych dla zapewnienia określonego poziomu sprzedaży, udziału w rynku oraz rentowności produktów
  • Budowanie oraz udoskonalanie strategii sprzedażowej, uwzględniającej cele sprzedażowe oraz cele marki
  • Zarządzanie i realizacja działań ukierunkowanych na generowanie leadów/sprzedaż (ATL, BTL, media, digital, eventy etc.)
  • Planowanie aktywności offline w celu budowania relacji z klientami (lojalizacja klientów i pozyskiwanie nowych kontaktów)
  • Samodzielne realizowanie działań z zakresu content marketingu i PR
  • Tworzenie treści sprzedażowych, treści do publikacji mediowych/ wystąpień konferencyjnych przy współpracy z działem Sprzedaży, Działu Innowacji, Realizacji i Rozwoju
  • Analiza danych i wyciąganie wniosków w oparciu o dostępne dane wewnętrzne firmy i zewnętrzne raporty w celu podejmowania świadomych decyzji marketingowych
  • Przeprowadzanie badań rynkowych i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy w celu identyfikacji trendów i preferencji konsumentów oraz zapewnienia maksymalnego wykorzystania możliwości rynkowych
  • Ustalanie, optymalizowanie i nadzorowanie wydatków marketingowych w krótkim i długim okresie.
  • Ścisła współpraca z Zarządem oraz współpraca z zespołami wewnątrz organizacji w celu dostosowania działań marketingowych do ogólnych celów biznesowych
  • Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, w tym raportów kwartalnych i podsumowania rocznego uwzględniającego analizę efektów oraz wnioski wraz z rekomendacjami zmian/ podjęcia nowych działań
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem marketingowym

Wymagania

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Marketing, PR lub pokrewne)
  • Umiejętność posługiwania się programem graficznym w codziennej pracy np. Canva, Adobe lub inne
  • Znajomość zasad projektowania graficznego wraz z wysoką dbałością o szczegóły i rozwiniętym poczuciem estetyki
  • Umiejętności związane z pracą kreatywną we współpracy z grafikami i agencjami zewnętrznymi
  • “Lekkie pióro” i umiejętność tworzenia angażujących treści
  • Znajomość narzędzi digitalowych
  • Umiejętność koordynowania kilku projektów krótko- i długoterminowych równolegle
  • Samodzielność w określaniu celów, podejmowaniu nowych inicjatyw i doborze strategii działania
  • Umiejętność budowania strategii marketingowych w oparciu o wyniki
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi do analizy witryn internetowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz otwartość na ludzi i współpracę w zespole
  • Silne zrozumienie zachowań konsumentów, dynamiki rynku i trendów branżowych

Mile widziane

  • Wykorzystywanie narzędzia AI do analizy danych marketingowych
  • Pierwsze kroki w personalizowanych kampaniach – wdrażanie rozwiązań AI do personalizacji kampanii (Facebook Ads, Google Ads, e-mail marketing), generowanie promptów dla GPT4 do treści kampanii
  • Projektowanie i wdrażanie automatyzacji procesów marketingowych przy użyciu narzędzi AI

Oferujemy

To oferujemy

  • Udział w przełomowych projektach dla rynku OZE (np. Ciepłownia Przyszłości)
  • Wsparcie w postaci doktorów, inżynierów i specjalistów technicznych
  • Osobom pracującym u nas na kontrakcie B2B płatną przerwę od świadczenia usług
  • Możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu dzięki karcie Multisport
  • Dostęp do pakietu prywatnej opieki medycznej, który w 50% opłaca firma
  • Otwartość na Twoje pomysły i gotowość do wdrażania ich do organizacji
  • Choć nie jesteśmy korporacją i panuje u nas nieformalna atmosfera to kluczem naszej silnej pozycji na rynku jest wysoce profesjonalna postawa oraz zaangażowanie naszych teamów

EUROS ENERGY Sp. z o.o.

O nas

Witaj w świecie Zielonej Transformacji!
Jesteśmy polskim producentem pomp ciepła i dostawcą rozwiązań z zakresu OZE. Propagujemy i dostarczamy ekologiczne rozwiązania energetyczne i grzewcze skrojone pod potrzeby i możliwości naszych klientów, pomagając im w osiąganiu niezależności energetycznej i zero emisyjności.
Chcesz dołączyć do Energicznej Ekipy i razem z nami uczestniczyć w zielonej rewolucji?
Na pewno nie zabraknie Ci ciekawych wyzwań oraz możliwości rozwoju.