Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Doradca techniczno-handlowy - Systemy OZE

Pracodawca: Extra Energia Sp. z o.o. Numer referencyjny: DTH-OZE-MAL Data publikacji: 07 maja 2021 Lokalizacja: Małopolskie Rodzaj umowy: Własna działalność gospodarcza Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Poszukiwany Doradca z pasją do zarabiania i znajomością branży OZE.

EXTRA ENERGIA umożliwia Ci generowanie sprzedaży w następujących obszarach:
  • Fotowoltaika
  • Magazyny energii
  • Pompy ciepła
  • Kotły na pellet
  • Kotły gazowe
  • Stacje ładowania pojazdów elektrycznych

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • dobry kontakt z klientem
  • znajomość branży OZE
  • własna działalność lub umowa zlecenie

Oferujemy

  • szkolenie branżowe
  • wsparcie techniczne
  • możliwość osiągania ponadprzeciętnych zarobków
  • zadowolenie z naszych realizacji
  • narzędzia niezbędne do realizacji sprzedaży

Inne informacje

  • Gwarantowane ponadprzeciętne zarobki, odpowiednie leady i narzędzia do pracy. Satysfakcja ze skuteczności i zadowolenia klientów – to najważniejsze aby osiągnąć sukces.
  • Masz dość korporacji i niezadowolenia z dotychczasowej pracy, zmień to!
  • Podchodzimy rzetelnie do naszej pracy.
  • Profesjonalnie wykonujemy montaże.
  • Poważnie traktujemy naszych Doradców i Klientów.
  • (Preferujemy formę współpracy B2B lub umowa zlecenia).
  • Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z RODO wyłącznie w celu rekrutacji.
  • Zadzwoń lub wyślij wiadomość, tel. 606 655 949

Extra Energia Sp. z o.o.

EXTRA ENERGIA - Dostarczamy nowoczesne technologie i rozwiązania z branży Odnawialnych Źródeł Energii.
Zajmujemy się sprzedażą i montażem dużych i małych instalacji fotowoltaicznych, budową i modernizacją instalacji grzewczych opartych na kotłach, pompach ciepła czy innych energooszczędnych rozwiązaniach. W naszej ofercie znajdują się również magazyny energii oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Obsługujemy kompleksowo zarówno inwestorów prywatnych jak i komercyjnych, zapewniając doradztwo techniczne, projekt, montaż i serwis, a nasze doświadczone ekipy montażowe są przeszkolone z zakresu montażu, obsługi i serwisu oraz w pracach na wysokości.