Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Monter instalacji i sieci sanitarnych

Pracodawca: F.B.I. TASBUD Numer referencyjny: 44056 Data publikacji: 22 grudnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków, Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Zakres prac:

  • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych zgodnie z projektem, oraz ustaleniami z kadrą kierowniczą
  • wykonywanie prac instalacyjnych zgodnie z przepisami BHP

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • gotowość do prac montażowych

Oferujemy

Co oferujemy:

  • umowę o pracę
  • cały etat
  • prywatną opiekę medyczną

F.B.I. TASBUD

F.B.I. TASBUD jako globalna grupa z sukcesem od lat łączy świat biznesu i nauki, mając w swym dorobku najwyższej klasy patenty w dziedzinie budownictwa, w tym w zakresie prefabrykacji. Spółki grupy kapitałowej F.B.I. TASBUD dysponują własną fabryką modułów i prefabrykatów, dzięki czemu Grupa F.B.I. TASBUD jest liderem na polskim i zagranicznym rynku innowacyjnego, nowoczesnego budownictwa przyjaznego środowisku.