Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Monter instalacji i sieci sanitarnych

Pracodawca: F.B.I. TASBUD Numer referencyjny: 77686 Data publikacji: 23 czerwca 2022 Lokalizacja: Zagranicą Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • montaż instalacji sanitarnych i grzewczych zgodnie z projektem, oraz ustaleniami z kadrą kierowniczą,
  • wykonywanie prac instalacyjnych zgodnie z przepisami BHP.

Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do prac montażowych.

Oferujemy

To oferujemy

  • umowę o pracę i terminową wypłatę wynagrodzeń,
  • pełen etat,
  • długofalową współpracę,
  • pełną organizację wyjazdu i pobytu,
  • kompleksową pomoc przed wyjazdem,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia,
  • odzież roboczą i ochronna,
  • rotacja 4/1 lub 5/1.

F.B.I. TASBUD