Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Laborant/-ka

Pracodawca: FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. Numer referencyjny: 54531 Data publikacji: 28 grudnia 2022 Lokalizacja: Suwałki - Podlaskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria materiałowa

Opis stanowiska

TWOJE ZADANIA:

  • Badanie i ocena surowców drzewnych i chemicznych do produkcji płyty wiórowej i oklejanej
  • Badanie i ocena jakości wyrobów gotowych
  • Pobieranie próbek surowców i wyrobu gotowego do badań (w tym wycinanie próbek płyty na pile tarczowej)
  • Sporządzanie zapisów i raportów z badań
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy i prawidłowe użytkowanie urządzeń laboratoryjnych

Wymagania

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i sprzętem badawczym
  • Znajomość obsługi komputera: MS Office i poczty elektronicznej
  • Dokładność i sumienność podczas wykonywania badań
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi piły tarczowej

Oferujemy

KORZYŚCI:

  • Umowa o pracę
  • Dofinansowanie do dwujęzycznego, przyzakładowego przedszkola „Żółty Słonik” dla dzieci pracowników w Suwałkach
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Zniżki dla pracowników na zakup mebli FORTE
  • Dofinansowanie świąteczne 2 razy w roku
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci pracowników
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji m.in. w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Płatny program poleceń pracowniczych

FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.​