Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. procesów specjalnych

Pracodawca: FAMUR S.A. Numer referencyjny: 135117 Data publikacji: 15 września 2022 Lokalizacja: Gorlice - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie procesów specjalnych chromowania oraz malowania
  • tworzenie dokumentacji technologicznej procesów specjalnych, powłoki malarskie oraz tworzenie procedur dot. procesów specjalnych oraz nadzór nad ich wdrożeniem i realizacją
  • sporządzanie ofert w zakresie usług dot. procesów specjalnych
  • współpraca z działem ochrony środowiska w zakresie obiegu odpadów, badania i oceny stanu środowiska

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (chemia materiałów dla nowoczesnych technologii, chemia materiałowa, chemia ogólna i analityka chemiczna, chemia środowiska)
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów dot. ochrony środowiska
  • znajomość procesu chromowania i wynikających zagrożeń dla środowiska
  • znajomość procesu malowania powłok konstrukcji stalowych i elementów hydrauliki oraz wynikających zagrożeń
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego reagowania
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, podzielność uwagi, dokładność

Mile widziane

  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego

Oferujemy

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie stałe + część ruchoma (premie uznaniowe)
  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz zdobywania cennych doświadczeń
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną
  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowane wyjazdy wakacyjne, stypendia zagraniczne itp.)

FAMUR S.A.

O nas

Grupa FAMUR to holding technologiczny dostarczający rozwiązania dla branż energetycznej, wydobywczej oraz transportowo-przeładunkowej. Naszym celem jest wspieranie zielonej transformacji sektora energetycznego.