Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Specjalista ds. energetyki

Pracodawca: Farmacol S.A. Numer referencyjny: - Data publikacji: 23 maja 2017 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Audyty energetyczne, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

  • Zapewnienie prawidłowego i bezawaryjnego działania urządzeń energetycznych,
  • Przeprowadzanie audytów energetycznych w obiektach Spółki,
  • Diagnoza i analiza pracy sieci energetycznych,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności,
  • Prowadzenie nadzoru nad przeglądami technicznymi instalacji elektrycznych,
  • Planowanie gospodarki energetycznej w zależności od zapotrzebowania Spółki,
  • Nadzorowanie inwestycji w zakresie realizacji projektów elektrycznych i energetycznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego o kierunku elektrycznym (preferowane: elektrotechnika, elektroenergetyka lub pokrewne),
  • Znajomości systemów elektroenergetycznych (rozdzielnie SN, NN, aparatura energetyczna),
  • Posiadania uprawnień energetycznych G1 w zakresie eksploatacji i dozoru do 20 kV,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznych i schematów elektrycznych,
  • Dobrych umiejętności organizacyjnych, pracy w zespole oraz odpowiedzialności i rzetelności,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
  • Dyspozycyjności - gotowości do podróży służbowych na terenie kraju,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, Multisport).

Farmacol S.A.

Podstawowym przedmiotem działalności Spółki Farmacol według Polskiej Klasyfikacji Działalności zwanej dalej "PKD" jest sprzedaż hurtowa wyrobów farmaceutycznych i medycznych (4646). Szczegółowo przedmiotem działalności Spółki jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów: farmaceutycznych, medycznych oraz kosmetyków, środków higienicznych, suplementów diety oraz świadczenie usług marketingowych.
Dodatkowo Spółka świadczy także usługi hotelarskie i gastronomiczne.