Więcej  ›
29.11.2023 29 listopada 2023

Kierownik Projektu

Pracodawca: FBSerwis SA Numer referencyjny: 270923 Data publikacji: 28 września 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie założeń do studiów wykonalności oraz koncepcji technologicznych inwestycji w ‎gospodarce odpadami
  • Opracowywanie założeń technologicznych do modeli finansowych nowych instalacji
  • Współpraca przy uzyskiwaniu decyzji inwestycyjnych ‎
  • Opracowywanie specyfikacji, negocjacje i udział w zakupach usług projektowych, robót ‎budowlanych i rozwiązań ‎technologicznych
  • Nadzór nad realizacją inwestycji w gospodarce odpadami i energetyce, w tym aspekty finansowe, ‎kontroli jakości, BHP oraz ‎środowiskowe
  • Udział w procesach due diligence poprzedzających akwizycje w zakresie definiowania ryzyk ‎technicznych i technologicznych ‎
  • Bieżące wsparcie techniczne Kierowników Zakładów przetwarzania odpadów ‎

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, inż. środowiska, inż. procesowa, energetyka) ‎
  • Co najmniej 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym min. 5 lat przy realizacji inwestycji ‎przemysłowych na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Praktyczna znajomość regulacji krajowych w zakresie prowadzenia procesu inwestycyjnego
  • Biegłość w obsłudze MS Excel
  • Praktyczna znajomość pakietu AutoCad
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność rzeczowej argumentacji oraz perswazji
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

To oferujemy:

  • Umowa o pracę od pierwszego dnia
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowania do karty sportowej
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kurs języka angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego w formie online dla Pracownika oraz jednej osoby towarzyszącej
  • Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi
  • Możliwość zdobycia nowych uprawnień – lubi inwestować w rozwój naszych pracowników
  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin
  • Profesjonalne i atestowane narzędzia pracy
  • Bezpieczne i przyjazne środowisko pracy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość awansu w strukturach firmy

FBSerwis SA

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej  grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

· obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, podkarpackim, opolskim i małopolskim,
· posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
· utrzymujemy ponad 1500 km dróg krajowych  i autostrad,
· utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.