Więcej  ›
27.06.2022 27 czerwca 2022

Specjalista ds. BDO i Ewidencji

Pracodawca: FBSerwis SA Numer referencyjny: BDO Data publikacji: 24 maja 2022 Lokalizacja: Bielany Wrocławskie - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Okres próbny (3msc), następnie 1 rok, docelowo umowa na stałe) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Z JAKIMI CIEKAWYMI ZADANIAMI ZMIERZYSZ SIĘ W PRACY?

  • Prowadzenie ewidencji BDO dla Zakładu Przetwarzania Odpadów Komunalnych
  • Nadzór nad prowadzoną ewidencją oraz weryfikacja dokumentów dotyczących odpadów przywożonych,wyożonych i wytworzonych
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z gospodarką odpadami w Zakładzie
  • Kontrolowanie poprawności wprowadzanych danych do systemu wagowego oraz systemu BDO
  • Ważenie odpadów oraz wystawianie dokumentów niezbędnych do ich transportu (w zastępstwie za innych pracowników)
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zakładu

Wymagania

Oferujemy

Wyślij swoją kandydaturę

Ogłoszenie wygasło, aplikowanie nie jest już możliwe.

FBSerwis SA

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej  grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

· obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, podkarpackim, opolskim i małopolskim,
· posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
· utrzymujemy ponad 1500 km dróg krajowych  i autostrad,
· utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.