Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. ewidencji i BDO

Pracodawca: FBSerwis SA Numer referencyjny: BDO Data publikacji: 17 grudnia 2021 Lokalizacja: Bielany Wrocławskie - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Docelowo na czas nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Recykling i odzysk surowców, Składowanie, utylizacja

Opis stanowiska

  • Prowadzenie ewidencji BDO dla Zakładu
  • Nadzór nad prowadzoną ewidencją oraz weryfikacja dokumentów z odpadami przywożonymi, wywożonymi i wytworzonymi
  • Dbałość o prawidłowość obiegu dokumentów związanych z gospodarką odpadami
  • Tworzenie raportów, zestawień oraz wszelkiego rodzaju sprawozdań związanych z realizacją umów z klientami
  • Obsługa programu wagowego w zastępstwie innych pracowników

Wymagania

  • Znajomość programu BDO
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel
  • Wykształcenie min. średnie (wykształcenie wyższe w zakresie ochrony środowiska, inżynierii środowiskowej, gospodarki odpadami będzie dużym atutem)
  • Systematyczność, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy własnej
  • Mile widziane doświadczenie w branży gospodarki odpadami

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o dużych perspektywach rozwoju
  • Realną możliwość rozwoju w ramach szybko rozwijającej się organizacji
  • Pracę w oparciu o partnerskie relacje, zależy nam na utrzymaniu dobrej atmosfery i wzajemnym szacunku
  • Potrafimy docenić zaangażowanie i efektywność naszych pracowników. Twoje starania w codziennej pracy zostaną zauważone
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe)
  • Profesjonalne narzędzia pracy

FBSerwis SA

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej  grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

· obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, podkarpackim, opolskim i małopolskim,
· posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
· utrzymujemy ponad 1500 km dróg krajowych  i autostrad,
· utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.