Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. Utrzymania Ruchu i Kompostowni

Pracodawca: FBSerwis SA Numer referencyjny: Utrzymanie Ruchu Data publikacji: 19 listopada 2021 Lokalizacja: Kryniczno - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Docelowo na czas nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Składowanie, utylizacja, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • Obsługa i konserwacja powierzonych maszyn i urządzeń w Zakładzie
  • Diagnozowanie usterek i dokonywanie bieżących napraw
  • Prowadzenie i nadzorowanie pracy systemu kompostowania
  • Monitorowanie stanów magazynowych części zamiennych, podzespołów oraz narzędzi
  • Podejmowania działań zapobiegawczych eliminujących powstawanie awarii
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn
  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki techniczne, gospodarki odpadami)
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów MS Office
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży gospodarki odpadami
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia w firmie, która zwiększyła zatrudnienie w czasie pandemii
  • Realne możliwości poszerzania swojego zakresu obowiązków i awansu w rozwijającym się zakładzie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz dofinansowanie do karty MultiSport
  • Możliwość dołączenia do bezpłatnego kursu języka angielskiego i/lub niemieckiego w formie on-line
  • Konkursy dla pracowników oraz ich dzieci z wartościowymi nagrodami finansowymi oraz rzeczowymi

FBSerwis SA

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej  grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:
  • obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, podkarpackim, opolskim i małopolskim,
  • posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych (status RIPOK), w tym dwie z własnym składowiskiem,
  • utrzymujemy ponad 1500 km dróg krajowych  i autostrad,
  • utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.